Пятница, 17.05.2024, 13:23

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Робота "Україно, ненько рідна, рік Новий у хаті!"
16.12.2017, 21:43

Робота "Україно, ненько рідна, рік Новий у хаті!" учнів Косівської ЗОШ І-ІІІступенів посіла ІІ місце у номінації «Різдвяна казка» на районноу етапі конкурсі "Замість ялинки - зимовий букет".
Прилетіла ластівочка, стала щебетати: - Вийди, пане-господарю, рік Новий у хаті... Вийшла з дому господиня, ой бліда, сумная: - Плачуть діточки дрібнії, тата виглядають... Пан господар - у турботі, на кривавій на роботі: Україну визволяє - хай Господь допомагає... Прилетіла ластівочка, стала щебетати: - Україно, ненько рідна, рік Новий у хаті! Заплатила ж Україна кривавую жертву. Щоб Європа процвітала, могла мирно спати, Мають сини українські знову щитом стати. Бери ж, пане господарю, зброю в дужі руки Та завдай "братам"-іудам гіркої науки! Прилетіла ластівочка, стала щебетати: - Встань, народе український, рік Новий у хаті! Щоб від Сяну і до Дону БУЛА УКРАЇНА, Возз'єднайся, мій народе, у міцну родину. Жени своїх перевертнів й злодюг-плутократів Постань врешті господарем у своїй власній хаті.

Категорія: Мої файли | Додав: tetianatatka
Переглядів: 284 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0