Четверг, 02.05.2024, 22:07

Методична робота

Методичне об'єднання класних керівників 2019-2020 н. р.(керівник - Греньків А.Д.)

Завдання методичного об’єднання класних керівників

1. Роботу методичного об’єднання класних керівників направити на реалізацію проблеми: «Взаємодія школи і сім’ї у виховному процесі як головний чинник формування загальнокультурної компетенції школярів».

2. Спрямувати методичну роботу на підвищення науково-теоретичного рівня виховання педагогічної майстерності, творчості та ініціативи виховників.

3. Систематично ознайомлювати педагогів із здобутками кращих вчителів-вихователів, не допускаючи нав’язування, копіювання чужого досвіду, підтримувати цінні знахідки і починання.

4. На засідання МО виносити більше практичних робіт, приділяючи при цьому особливу увагу роботі з молодими вихователями.

5. У виховній роботі з учнями використовувати інноваційні технології, зокрема, метод проектів, інтерактивні форми, тренінги, анкетування, ІКТ.

Методичне об'єднання вчителів початкових класів 2019-2020 н.р. (керівник - Янч М.В.)

Реалізація проблеми: "Формування життєвої компетентності дітей з особливими освітніми потребами в умовах НУШ"

Мета методичної роботи:

• вивчення та впровадження у практику досягнень психолого-педагогічної науки, прогресивного педагогічного досвіду вчителів області і України з питань покращення навчально-виховного процесу початкових  класів;
  • оволодіння навичками самоаналізу, інноваційними технологіями, найдосконалішими формами та прийомами навчання учнів;
  • створення умов для професійного зростання, самоосвіти й творчої діяльності вчителів;
  • виготовлення дидактичного, роздаткового матеріалу, зміцнення навчально-матеріальної бази класних кімнат;
  • з метою популяризації кращого досвіду проводити відкриті уроки;
  • розвиток співпраці з батьками з метою створення умов для забезпечення розвитку сім’ї та належного виконання нею виховної функції.

Враховуючи нові підходи до реалізації Проекту нового Державного стандарту початкової освіти МО вчителів ставить такі завдання:

• опрацювання тексту Проекту нового Державного стандарту;
  • надати реальну допомогу вчителеві у розв’язанні актуальних проблем навчально-виховного характеру
    стимулювати творчі пошуки вчителів педагогічних інновацій та шляхів її впровадження у педагогічну діяльність як передумову підвищення професійної активності
  • використовувати творчі можливості вчителів у справі розвитку особистості учнів;
  • підвищити мотиваційні тенденції особистості вчителя та їх вплив на розвиток педагогічного процесу в школі

Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу

2019-2020 н.р.(керівник - Плингеу Б.І.)

Тема, над якою працює МО: «Формування та вдосконалення професійної компетентності творчого педагога, як умова забезпечення розвитку життєвих компетентностей особистості»

Мета роботи МО: Активізувати творчий потенціал кожного вчителя методичного об’єднання. Надавати допомогу вчителям у розвитку та підвищення професійної компетентності.

Основні завдання МО :

1. Підвищувати професійну кваліфікацію вчителів МО, використовуючи навчальні семінари, курси підвищення кваліфікації, круглі столи.

2. Вдосконалювати якість викладання предметів природничо-математичного циклу шляхом провадження ІКТ.

3. Розвивати пізнавальні інтереси, творчі та інтелектуальні здібності, практичні навички учнів.

4. Поглиблювати знання з навчальних дисциплін, як учнів так і вчителям працювати над питаннями самоосвіти.

5.Працювати над поповненням навчально-методичного, матеріально-технічного, інформаційно-довідкового забезпечення кабінетів природничо-математичного циклу.

Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу

2019-2020 н.р. ( керівник - Ревега Б.С.)

Проблема, над якою працює методоб’єднання: «Розвиток креативного потенціалу учнів на уроках суспільно-гуманітарних предметів»

Основні завдання на 2019-2020 навчальний рік:

1.Спрямувати роботу на забезпечення високого рівня викладання української мови та літератури, історії, іноземної мови, світової літератури, формування в учнів практичних умінь і навичок.

2. Навчати школярів користуватися всіма багатствами мовних засобів, формувати у школярів уміння і навички зв’язного усного і писемного мовлення.

3. Забезпечувати засвоєння учнями орфографічних та граматичних норм української літературної мови.

4. Удосконалювати форми і методи роботи на уроках української мови, української літератури, історії, світової літератури, творчо підходити до кожного уроку, впроваджуючи в практику досягнення педагогічної науки.

5. Систематично знайомитися та впроваджувати в практику сучасні освітні технології та інновації.

6. Регулярно проводити огляд новинок методичної та художньої літератури, періодичних видань.

7. Активізувати позакласну роботу з навчальних предметів, розвиваючи при цьому творчі здібності учнів.

8. Проводити індивідуальну роботу з обдарованими учнями і з невстигаючими учнями.

9. Використовуючи різні засоби, форми і методи навчання, виховувати в учнів любов до рідної мови, повагу до культури і традицій свого народу, інших народів світу.

«  Май 2024  »