Пятница, 17.05.2024, 14:11

Головна » Файли » Мої файли

21 грудня відбулася ярмарка
27.12.2017, 18:38

21 грудня ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту, приготовану вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити усі з любов’ю продумані і придумані страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам, яких хотілося пригостити.
Відбувався ярмарок у шкільному вістебюлі, тому всім вистачало місця: продавцям, щоб розкласти усі наїдки та напої, а покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось цікаве.
На ярмарку було надзвичайно багато солодощів, – торти, пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики з медяниками, желе, сирники, пиріжки. Загалом, що тут казати, все «йшло» на «ура».
Цьогорічний ярмарок відзначився тим, що активними продавцями були учні молодших та середніх класів. І якщо учням 1-4 класів допомагали класні керівники, то учні 5-7 класів брали ініціативу у власні руки, продаючи та рекламуючи свій смачний товар. А загалом, дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням долучилися до цієї корисної справи.

Категорія: Мої файли | Додав: tetianatatka
Переглядів: 294 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0